Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-850/2+1 S IT SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249770
Kód dodavatele:
27591
Max. trvalé napětí AC:
850 V
Modulární velikost:
7 TE
Napětí AC:
720 V
Počet pólů:
3
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
3,3 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm