Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-720/4+0 SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249761
Kód dodavatele:
10605
Max. trvalé napětí AC:
720 V
Napětí AC:
600 V
Počet pólů:
4
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
2,6 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm