Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-720/3+1 S IT SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249760
Kód dodavatele:
27870
Max. trvalé napětí AC:
720 V
Modulární velikost:
10 TE
Napětí AC:
600 V
Počet pólů:
4
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
2,6 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm