Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-720/2+0 SPD typ 1+2
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1249751
Kód dodavatele:
10602
Technické parametry
Dálková signalizace:
ne
Impulsní výboj. proud (10/350):
7 kA
Max. průřez laněného vodiče:
16 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
25 mm2
Max. trvalé napětí AC:
720 V
Měrná energie (W/R):
12,25 kJ/Ohm
Modulární velikost:
6 TE
Napětí AC:
600 V
Počet pólů:
2
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly:
Typ 1+2
Typ sítě DC:
ne
Typ sítě IT:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
ano
Typ sítě TN-S:
ano
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
2,6 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm