Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA7-720/1+1 S SPD typ 1+2
Kód zboží:
ELOSOS1249750
Kód dodavatele:
10607
Max. trvalé napětí AC:
720 V
Modulární velikost:
4 TE
Napětí AC:
600 V
Napěťová ochrana N-PE:
1,3 kV
Počet pólů:
2
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany L-N:
2,6 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm