Svodič impulzních proudů a rázového přepětí HAKEL HLSA21-600/3+1 M IT
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1330860
Kód dodavatele:
16191
Technické parametry
Dálková signalizace:
ne
Impulsní výboj. proud (10/350):
21 kA
Max. průřez laněného vodiče:
16 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
25 mm2
Max. trvalé napětí AC:
600 V
Měrná energie (W/R):
110 kJ/Ohm
Modulární velikost:
10 TE
Napětí AC:
500 V
Počet pólů:
4
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly:
Typ 1+2
Typ sítě DC:
ne
Typ sítě IT:
ano
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
2,2 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm