Hladinový spínač HRH-8/230V ELKO EP 8595188155427
Dostupnost EMAS:
skladem méně než 5 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELOSOS0779265
Technické parametry
Hloubka:
65 mm
Nastavitelná citlivost odezvy:
ano
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí na DC:
0-0 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
230-230 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
230 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
230 V
Řídící napáj. napětí DC:
0 V
Šířka:
52 mm
Typ elektrického připojení:
spona
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Výška:
90 mm
Hladinový spínač HRH-8/230V ELKO EP (EAN: 8595188155427) je určen pro ovládání hladiny při provozním napětí AC 230 V a připojuje se pomocí spony.
Kompaktní rozměry 90 × 52 × 65 mm usnadňují montáž v rozvaděči.
Proč si vybrat tento hladinový spínač?
  • Pro řízení hladiny je určeno střídavé napájecí napětí 230 V AC (60 Hz).
  • Řídící napětí DC je 0 V, tedy zařízení nevyžaduje stejnosměrné napájení.
  • Obsahuje 2 přepínací kontakty, které slouží pro přepínací funkce v obvodu.
Interní název produktu
Hladinový spínač HRH-8/230V
Podrobný popis produktu
HRH-8/230V
  • galvanicky oddělené napájecí a hlídací obvody
  • v rámci jednoho přístroje lze zvolit tyto konfi gurace:
    - 2x hlídání jedné hladiny (v samostatných nádržích)
    - 1x hlídání dvou hladin (v jedné nádrži)
    - přečerpávání z jedné nádrže do druhé
  • volba funkcí DIP přepínačem na předním panelu (8 funkcí)
  • nastavitelná citlivost sond (pro každou sondu zvlášť)
  • nastavitelná prodleva sepnutí relé ( pro každou sondu zvlášť
  • hlídací frekvence 10Hz zabraňuje polarizaci kapaliny a zvyšuje odolnost
    proti rušení kmitočtem sítě
  • 2x výstupní relé (s přepínacím kontaktem 16A/250V AC1)
  • v provedení 3-MODUL, upevnění na DIN lištu
    TECHNICKÉ PARAMETRY
    Napájecí napětí AC/DC 24 V nebo AC 230 V, AC 110 V, AC 400 V.