Lovato LVM25240 Hladinové relé 1 MOD. 24-240VAC/D
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
Lovato
Kód zboží:
ELPROS0575860
Kód dodavatele:
LVM25240
Technické parametry
Hloubka:
59,9 mm
Nastavitelná citlivost odezvy:
ano
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
24-240 V
Provozní napětí na DC:
24-240 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Šířka:
17,5 mm
Typ elektrického připojení:
šroubové připojení
Výška:
104,7 mm
Hladinové relé Lovato LVM25240 (EAN: 8013975154830) je jednotkový modul (1 MOD) určený pro řízení hladiny při napájení 24–240 V AC/DC (50/60 Hz) s nastavitelnou citlivostí odezvy.
Disponuje 1 přepínacím kontaktem, šroubovým připojením a rozměry šířka 17,5 mm, výška 104,7 mm, hloubka 59,9 mm.
Proč si vybrat toto hladinové relé?
  • Díky jednomodulovému provedení (1 MOD) šetří místo na montážní liště.
  • Obsahuje 1 přepínací kontakt pro ovládání hladinových signálů.
  • Neobsahuje žádné spínací kontakty ani žádné rozpínací kontakty.
  • Podporuje jako řídící napájení 24–240 V AC (60 Hz) i 24–240 V DC.