Svodič impulzních proudů HLA50-440 S SPD typ 1 HAKEL 10956
Kód zboží:
ELOSOS1249809
Kód dodavatele:
10956
Max. trvalé napětí AC:
440 V
Modulární velikost:
2 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
1
Úroveň ochrany:
2,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm