Svodič impulzních proudů HLA50-440 LED SPD typ 1 HAKEL 10962
Značka:
Hakel
Kód zboží:
ELOSOS1249808
Kód dodavatele:
10962
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
50 kA
Max. průřez laněného vodiče:
16 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
25 mm2
Max. trvalé napětí AC:
440 V
Měrná energie (W/R):
625 kJ/Ohm
Modulární velikost:
2 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
1
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
50 kA
Typ kontroly 1 (B):
ano
Typ sítě DC:
ne
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
ano
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
2,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm