Svodič impulzních proudů HLA50-440/4+0 S SPD typ 1 HAKEL 10961
Kód zboží:
ELOSOS1249815
Kód dodavatele:
10961
Max. trvalé napětí AC:
440 V
Modulární velikost:
8 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Úroveň ochrany:
2,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm