Svodič impulzních proudů HLA50-440/3+0 S SPD typ 1 HAKEL 10959
Kód zboží:
ELOSOS1249813
Kód dodavatele:
10959
Max. trvalé napětí AC:
440 V
Modulární velikost:
6 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
3
Úroveň ochrany:
2,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm