Svodič impulzních proudů HLA50-440/2+0 LED SPD typ 1 HAKEL 10963
Kód zboží:
ELOSOS1249810
Kód dodavatele:
10963
Max. trvalé napětí AC:
440 V
Modulární velikost:
3 TE
Napětí AC:
400 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Úroveň ochrany:
2,5 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm