Svodič impulzních proudů HLA50-255/4+0 S SPD typ 1 HAKEL 10978
Kód zboží:
ELOSOS1249807
Kód dodavatele:
10978
Max. trvalé napětí AC:
255 V
Modulární velikost:
8 TE
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
4
Úroveň ochrany:
2 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm