Svodič impulzních proudů HLA50-255/3+0 LED SPD typ 1 HAKEL 10981
Kód zboží:
ELOSOS1249804
Kód dodavatele:
10981
Max. trvalé napětí AC:
255 V
Modulární velikost:
6 TE
Napětí AC:
230 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
3
Úroveň ochrany:
2 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm