Indikační signálka HIS-95 W 230AC 22mm bílá ELECO 216277
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Původně:
206,47 Kč
Cena po registraci:
184,42 Kč/ks
Po registraci bez DPH:
152,41 Kč
Vaše cena s DPH:
192,06 Kč/ks
Vaše cena bez DPH:
158,73 Kč/ks
ks
Obecné parametry
- Značka:
- Eleco
- Kód zboží:
- ELPROH0441181
- Kód dodavatele:
- 216277
- EAN:
- 8595232323932
- Standardní balení:
- 1 ks
- Recyklační poplatek:
- 0,50 Kč
- Produktová řada:
- HIS-95
Technické parametry
- Barva čočky:
- bílá
- Konstrukce objektivu:
- kruh
- Pracovní napětí Ue:
- 230 V
- Průměr otvoru.:
- 22 mm
- Stupeň krytí (IP):
- IP65
- Typ elektrického připojení:
- šroubové připojení
- Typ napětí:
- AC
- Typ objektivu:
- vysoké
- Včetně svět. zdroje:
- ano
Indikační signálka HIS-95 W 230AC 22mm bílá ELECO 216277
Indikační signálka HIS-95 W od ELECO (EAN 8595232323932) je kompaktní panelová lampička určená pro montáž do otvoru o průměru 22 mm.
Pracuje na střídavé napětí AC 230 V, má šroubové připojení, vysoký kruhový objektiv v bílém provedení, disponuje krytím IP65 a je dodávána včetně světelného zdroje.
Proč si vybrat tuto indikační signálku?
- Tato signálka je součástí produktové řady HIS-95.
- Je určena pro napájení střídavým proudem (AC) s pracovním napětím 230 V.
- Elektrické připojení je řešeno jako šroubové připojení.
- Čočka je bílá.
- Pro montáž je potřeba otvor o průměru 22 mm.
- Má vysoký kruhový objektiv.
Interní název produktu
HIS-95 W 230AC signálka bílá
Podrobný popis produktu
| Provozní napětí | 12-230V AC, DC, AC/DC |
| Jmenovitý proud | max. 20mA |
| Krytí z čelního panelu/svorkovnice | IP65 |
| Tloušťka panelu | max. 10 mm |
| Připojovací vodič | 2,5 mm² |
| Rozteč mezi otvory | minimálně 31 mm |
| Barva LED | R, G, B, Y, W, O |
| Rozměry | ø 30 mm, délka 68 mm, délka za panelem 56 mm |
| Pracovní teplota | -25.. +55°C |
| Montážní otvor | 22 mm |
| Funkce | Signálky se vyrábí v provedení svítící, blikající a dvoustavové. |
| Upozornění | LED 2 nelze kombinovat s funkcí Test (T) |