FLP-PV1500/Y svodič bleskových proudů SALTEK A04200
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1370391
Kód dodavatele:
A04200
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
12,5 kA
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
35 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
50 mm2
Max. trvalé napětí DC:
1500 V
Měrná energie (W/R):
39,1 kJ/Ohm
Modulární velikost:
4 TE
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň ochrany napětí (DC+ - DC-):
5,4 kV
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ kontroly 1 (B):
ano
Typ sítě DC:
ano
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
5,4 kV
Úroveň ochrany napětí (DC+/DC- -PE):
5,4 kV
Vhodné pro venkovní použití:
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm