FLP-12,5-075-VH/2S dvoupólový svodič ble SALTEK A04171
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1331912
Kód dodavatele:
A04171
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
12,5 kA
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
25 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. trvalé napětí AC:
75 V
Max. trvalé napětí DC:
75 V
Modulární velikost:
2 TE
Napětí AC:
60 V
Napětí DC:
60 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Se signal. kontaktem:
ano
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ kontroly 1 (B):
ano
Typ sítě DC:
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
ne
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
0,45 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm