FLP-12,5-075-VH/1S jednopólový svodič bl SALTEK A04169
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1331910
Kód dodavatele:
A04169
Technické parametry
Impulsní výboj. proud (10/350):
12,5 kA
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
25 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Max. trvalé napětí AC:
75 V
Max. trvalé napětí DC:
75 V
Napětí AC:
60 V
Napětí DC:
60 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
1
Se signal. kontaktem:
ano
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
20 kA
Typ kontroly 1 (B):
ano
Typ sítě DC:
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany:
0,45 kV