FL/GL/R/D/24 Siréna s majákem Flashni, 2
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1344217
Kód dodavatele:
640019FULL-0113
Technické parametry
Barva krytu lampy:
zelená
Barva tělesa:
jiné
Druh proudu:
DC
Ex-zóna plynu:
bez
Ex-zóna prachu:
bez
Frekvence zvukového signálu:
--2,85 kHz
Hlasitost:
110 dB
Kompatibilní s Amazon Alexa:
ne
Kompatibilní s Apple HomeKit:
ne
Kompatibilní s Google Assistant:
Nominální napětí.:
--28 V
Podle normy EN 54-23:
Podpora IFTTT:
S kontaktem:
Spotřeba elektřiny:
0,068 A
Stupeň krytí (IP):
IP65
Světelný zdroj:
xenon
Typ akustického signálu:
přerušovaný/trvalý
Typ akustického signálu zařízení:
siréna
Typ optického signálu:
zábleskové světlo
Vhodné pro montáž na stěnu:
ano
Vhodné pro montáž na stěnu.:
ano
Vhodné pro stropní montáž:
Výkon:
1,63 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Siréna s majákem Flashni, 24V DC, hluboká základna, červený kryt, zelený maják