Zásuvné relé NOARK 110293 EX9JM2L10 10 A, 36 V DC, 2 kontakty
ks
Zadávejte násobky 20 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Noark
Kód zboží:
ELOSOS0874379
Kód dodavatele:
110293
EAN:
Standardní balení:
20 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
27,5 mm
Nominální proud:
10 A
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
Provozní napětí AC 50 Hz:
250 V
Provozní napětí na DC:
30 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
250 V
Řídící napáj. napětí DC:
36 V
S LED indikací:
ne
Šířka:
21,5 mm
Typ elektrického připojení:
plug-in připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Typ ovládacího napětí:
DC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
37 mm
Ex9JM2L10 36VDC Zásuvné relé 10 A, 36 V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Spínací relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Noark, EAN 8592765102935, kód dodavatele 110293. Zásuvné relé NOARK 110293 EX9JM2L10 10 A, 36 V DC, 2 kontakty nabízíme od 20 ks. Kód EMAS Ex9JM2L10 36VDC Zásuvné relé 10 A, 36 V je ELOSOS0874379.
Interní název produktu
Ex9JM2L10 36VDC Zásuvné relé 10 A, 36 V
Podrobný popis produktu
Ex9JM2L10 36VDC
Zásuvné relé 10 A, 36 V DC, 2 kontakty