Zásuvné relé NOARK 110295 EX9JM2L10 10 A, 110 V DC, 2 kontakty
ks
Zadávejte násobky 20 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Noark
Kód zboží:
ELOSOS0874381
Kód dodavatele:
110295
EAN:
Standardní balení:
20 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
27,5 mm
Nominální proud:
10 A
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
Provozní napětí AC 50 Hz:
250 V
Provozní napětí na DC:
30 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
250 V
Řídící napáj. napětí DC:
110 V
S LED indikací:
ne
Šířka:
21,5 mm
Typ elektrického připojení:
plug-in připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Typ ovládacího napětí:
DC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
37 mm
Ex9JM2L10 110VDC Zásuvné relé 10 A, 110 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Spínací relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Noark, EAN 8592765102959, kód dodavatele 110295. Zásuvné relé NOARK 110295 EX9JM2L10 10 A, 110 V DC, 2 kontakty nabízíme od 20 ks. Kód EMAS Ex9JM2L10 110VDC Zásuvné relé 10 A, 110 je ELOSOS0874381.
Interní název produktu
Ex9JM2L10 110VDC Zásuvné relé 10 A, 110
Podrobný popis produktu
Ex9JM2L10 110VDC
Zásuvné relé 10 A, 110 V DC, 2 kontakty