Zásuvné relé NOARK 110300 EX9JM2L10 10 A, 110 V AC, 2 kontakty
ks
Zadávejte násobky 20 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Noark
Kód zboží:
ELOSOS0874386
Kód dodavatele:
110300
EAN:
Standardní balení:
20 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
27,5 mm
Nominální proud:
10 A
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
Provozní napětí AC 50 Hz:
250 V
Provozní napětí na DC:
30 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
250 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
110 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
110 V
S LED indikací:
ne
Šířka:
21,5 mm
Typ elektrického připojení:
plug-in připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Typ ovládacího napětí:
AC
Typ spínacího kontaktu:
jednoduchý kontakt
Výška:
37 mm
Ex9JM2L10 110VAC Zásuvné relé 10 A, 110 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Spínací relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Noark, EAN 8592765103000, kód dodavatele 110300. Zásuvné relé NOARK 110300 EX9JM2L10 10 A, 110 V AC, 2 kontakty nabízíme od 20 ks. Kód EMAS Ex9JM2L10 110VAC Zásuvné relé 10 A, 110 je ELOSOS0874386.
Interní název produktu
Ex9JM2L10 110VAC Zásuvné relé 10 A, 110
Podrobný popis produktu
Ex9JM2L10 110VAC
Zásuvné relé 10 A, 110 V AC, 2 kontakty