Zásuvné relé NOARK 110302 EX9JM2DZ-10 10 A, 2 kontakty
ks
Zadávejte násobky 10 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Noark
Kód zboží:
ELOSOS0874388
Kód dodavatele:
110302
EAN:
Standardní balení:
10 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Hloubka:
79 mm
Šířka:
29 mm
Typ elektrického připojení:
pružinová svorka
Výška:
33 mm
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
Ex9JM2DZ-10 Patice pro zásuvné relé 10 A najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Relé, Patice pro relé, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Noark, EAN 8592765103024, kód dodavatele 110302. Zásuvné relé NOARK 110302 EX9JM2DZ-10 10 A, 2 kontakty nabízíme od 10 ks. Kód EMAS Ex9JM2DZ-10 Patice pro zásuvné relé 10 A je ELOSOS0874388.
Interní název produktu
Ex9JM2DZ-10 Patice pro zásuvné relé 10 A
Podrobný popis produktu
Ex9JM2DZ-10
Patice pro zásuvné relé 10 A, 2 kontakty