ASFORA Přepínač střídavý řazení 6, bezšroubový, antracit SCHNEIDER EPH0400171
Dostupnost EMAS:
skladem 1 000 a více ks
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELOSOS0906148
Kód dodavatele:
EPH0400171
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Asfora
Technické parametry
Barva:
antracit
Bez halogenů:
ano
Druh připojení:
konektorová svorka
Elektroinstalační systém:
přepínač
Hloubka přístroje:
43 mm
Jmenovitý proud:
10 A
Kvalita materiálu:
termoplast
Materiál:
plast
Mechanická ochrana:
IK02
Monitorovací kontakt:
ne
Nominální napětí:
230 V
Počet páček:
1
Podpora IFTTT:
ne
Podsvětlení:
Popis:
bez
Popisové pole:
Povrchová ochrana:
lakované
Pro stupeň krytí (IP):
IP20
Sestava:
zákl. prvek s krytem
Šířka přístroje:
71 mm
Tlačítkový spínač:
Typ povrchu:
matné
Typ produktu:
tlačítko
Typ upevnění:
šroubové upevnění
Vestavěná hloubka:
40,0 mm
Výška přístroje:
71 mm
Způsob montáže:
montáž pod omítku
Způsob ovládání:
kolébkové tlačítko
ASFORA Přepínač střídavý řazení 6, antracit (SCHNEIDER, EAN: 3606480729225) z produktové řady Asfora je tlačítkový přepínač s 1 páčkou, jmenovitým proudem 10 A a nominálním napětím 230 V, určený pro montáž pod omítku.
Má krytí IP20, mechanickou ochranu IK02, je bez halogenů, ovládá se kolébkovým tlačítkem a připojuje se přes konektorovou svorku; rozměry 71 × 71 × 43 mm (vestavěná hloubka 40 mm), povrch matný antracit, materiál termoplast, typ upevnění šroubové.
Proč si vybrat tento přepínač?
  • Přepínač je v provedení antracit, které dobře zapadne do moderních interiérů.
  • Upevnění je bezšroubové, což urychluje montáž bez nutnosti šroubování.
  • Disponuje 1 páčkou pro intuitivní a přehledné ovládání.
  • Podsvětlení: ne, bez nežádoucího světelného rušení v místnosti.
  • Stupeň krytí má IP20, určené pro použití v interiéru bez přímého vlhkostního zatížení.
Interní název produktu
EPH0400171 Přepínač střídavý ř.6, bezšro
Podrobný popis produktu
Schneider Electric Asfora spínač EPH0400171 v barvě antracit je mechanismus s montážním rámečkem s 1 kolébkou. Toto je jednopólový střídavý přepínač. Upevnění je zajištěno pomocí šroubů nebo drápků A jmenovitý proud je 10AX s rozsahem napájení 2300 W. Spínač má šířku 71 mm, výšku 71 mm a hloubku 43 mm s přesahem 15 mm. Zapuštěná montáž je k dispozici, aby bylo možné krabici zapustit do povrchu. Povrch s nátěrem pomáhá nabýt estetického dojmu. Zároveň toto zařízení vytváří výjimečnou odolnost proti korozi a opotřebení. Dále toto zařízení dosahuje hodnoty IP20. Připojovací svorky jsou bezšroubové svorky. Tento přepínač je vyroben z materiálu ABS (akrylonitril butadien-styren). Velmi spolehlivý a odolný je také díky materiálu vodiče, kterým je meď. Získal také certifikáty NF, TSE, VDE. Tento přepínač splňuje normu IEC 60669-1 a má rovněž označení kvality CE, UKR. Jako produkt green premium je toto zařízení také ekologické. A neobsahuje rtuť, protože se vždy snažíme býti šetrní k životnímu prostředí na prvním místě. Asfora je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které časem nezežlunou. Elegantní design dokonale harmonizuje s libovolným interiérem