Pomocné relé 3x16A přepínací, AC/DC 24V VS316/24V červená ELKO EP 8595188135771
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELPRRE0548345
Technické parametry
Frekvence ovl. napětí 1:
50-60 Hz
Funkce:
plně elektronické
Jmenovitý proud:
16 A
Max. zářivková zátěž:
690 VA
Max. žárovková zátěž:
1000 W
Modulární šířka:
1
Napájecí napětí.:
24-24 V
Ovládací napětí 1:
24-24 V
Typ napájecího napětí:
AC/DC
Typ ovl. napětí 1:
AC/DC
Vestavěná hloubka:
64 mm
Způsob montáže:
DIN lišta
Pomocné relé 3x16A VS316/24V s EAN 8595188135771 je plně elektronické přepínací relé určené pro montáž na DIN lištu s modulární šířkou 1 a vestavěnou hloubkou 64 mm.
Má tři přepínací kanály s jmenovitým proudem 16 A, ovládací a napájecí napětí AC/DC 24 V (frekvence 50–60 Hz) a umožňuje zatížení žárovkami až 1000 W a zářivkami do 690 VA.
Proč si vybrat toto pomocné relé?
  • Relé nabízí 3 přepínací kontakty, takže lze přepínat tři obvody.
  • Jmenovitý proud kontaktů je 16 A, vhodný pro běžné zatížení.
  • Ovládací napětí je 24 V (AC/DC), takže relé pracuje s oběma typy napájení.
  • Zabírá pouze 1 modul v rozvodnici, což šetří místo při montáži.
  • Typové označení výrobku je VS316/24V od ELKO EP.
Interní název produktu
VS316/24V červená 3x16A přepínací
Podrobný popis produktu
VS316/24V červená
Určeno ke spínání většího výkonu zátěže, posílení či „rozmnožení“ kontaktů stávajícího zařízení.
POPIS
Řada VS obsahuje celkem 6 typů pomocných relé – VS116K, VS116U, VS308K, VS308U, VS316/24, VS316/230.
Pomocné ovládání osvětlení, signalizace, reléová stavědla, bojlery, HDO, přímotopy apod.
VS316K můžete přímo připojit do třífázového obvodu
TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájecí napětí:
VS116K, VS308K: AC/DC 24 V nebo AC 230 V
VS116U, VS308U: AC/DC 12-240 V nebo AC 230 V
VS316: AC/DC 24 V nebo AC 230 V (potřeba definovat předem)
Výstupní kontakt:
VS116K, VS116U: 1x přepínací 16 A (AgSnO2)
VS308K, VS308U: 3x přepínací 8 A (AgNi)
VS316: 3x přepínací 16 A (AgSnO2)