Hladinový spínač HRH-4/230V ELKO EP 8595188117517
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELPRRE0028785
Technické parametry
Hloubka:
83 mm
Nastavitelná citlivost odezvy:
ano
Počet přepín. kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí na DC:
230-230 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
230-230 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
230 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
230 V
Řídící napáj. napětí DC:
230 V
Šířka:
135 mm
Typ elektrického připojení:
spona
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Výška:
160 mm
Hladinový spínač HRH-4/230V ELKO EP (EAN: 8595188117517) je určený pro automatické řízení hladiny a pracuje s řídicím napětím 230 V (AC/DC).
Kompaktní rozměry 135 × 160 × 83 mm a podpora provozních frekvencí 50/60 Hz při napětí 230 V usnadňují montáž a integraci do řídicích systémů.
Proč si vybrat tento hladinový spínač?
  • Je určen pro řízení napájení střídavým napětím na frekvenci 60 Hz s hodnotou 230 V AC.
  • Umožňuje také řízení stejnosměrným napětím 230 V DC.
  • Disponuje jedním přepínacím kontaktem (1 přepínací kontakt) pro přepínání mezi obvody.
Interní název produktu
HRH-4/230 Hladinový spínač
Podrobný popis produktu
HRH-4/230V
POPIS
Určeno pro automatický chod 1-fázových i 3-fázových čerpadel.
Lze volit mezi funkcí dočerpávání a odčerpávání.
Nastavitelné zpoždění (0,5-10s).
Jednotka nemá vlastní jištění – nutno předřadit vhodný jistící prvek.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Napájecí napětí AC/DC 24 V nebo AC/DC 230 V.
Výstupní kontakt: 4x spínací 25 A (AgNi).