Zpožďovací jednotka, 2-kanálová SJR-2/230V ELKO EP 8595188116015
Dostupnost EMAS:
skladem více než 5 ks
Značka:
Elko EP
Kód zboží:
ELPRRE0028654
Technické parametry
Modulární šířka:
1
Spínací zářivkový výkon:
690 VA
Spínací žárovkový výkon:
800 W
Typ buzení:
Analog/jedna funkce
Zpožďovací jednotka 2-kanálová SJR-2/230V od ELKO EP s EAN 8595188116015 poskytuje dvoukanálové řízení zpožděného spínání na napětí 230 V.
Typ buzení je Analog/jedna funkce, modulární šířka 1 a jednotka zvládá spínací zářivkový výkon 690 VA a spínací žárovkový výkon 800 W.
Proč si vybrat tuto zpožďovací jednotku?
  • 2 kanály, takže umožňuje řízení dvou oddělených obvodů.
  • Pro napájení vyžaduje 230 V, což odpovídá běžnému síťovému napětí.
  • Výrobce: ELKO EP, což usnadňuje integraci do systémů stejné značky.
  • Identifikace produktu: 8595188116015 (EAN), pro snadnou objednávku a servisní identifikaci.
Interní název produktu
SJR-2/230
Podrobný popis produktu
SJR-2/230V
  • Slouží k postupnému spínání velkého výkonu a snižuje tak proudové nárazy v síti.
  • 2x zpožděný rozběh.
  • Nastavitelný čas od 0.1 s do 10 dní je rozdělen do 10-ti rozsahů:
  • Časy t1 a t2 jsou zcela nezávisle nastavitelné.
  • Nastavení časových rozsahů se provádí otočnými přepínači.
  • Napájecí napětí: AC 230 V nebo AC/DC 12 - 240 V.
  • Výstupní kontakt 2x přepínací 16 A.