E75-PPA050P-M12 Optický bezkontaktní snímač PNP 4-pin konektor Sn: 10 - 50cm
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0738001
Kód dodavatele:
166924
Technické parametry
Délka senzoru:
50 mm
Doba odezvy:
1 ms
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Konstrukční typ pouzdra:
kvádr
Materiál pláště kabelu:
jiné
Materiál tělesa:
plast
Max. výstupní proud:
100 mA
Průměr snímače:
0 mm
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
0-0 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
0-0 V
Řídící napáj. napětí DC:
10-30 V
S blokováním restartu:
ne
S rozhraním AS-Interface:
ne
S rozhraním CANOpen:
S rozhraním DeviceNet:
S rozhraním Ethernet:
S rozhraním INTERBUS:
S rozhraním PROFIBUS:
S rozhraním RS-232:
S rozhraním RS-422:
S rozhraním RS-485:
Šířka senzoru:
18 mm
Stupeň krytí (IP):
IP65
Stupeň ochrany (NEMA):
6
Teplota okolí:
-25-55 °C
Typ elektrického připojení:
Konektor M12
Typ napětí:
DC
Typ spínací funkce:
jiné
Typ spínacího výstupu:
PNP
Typ světla:
infračervené světlo
Vhodné pro zabezpečení:
Výška senzoru:
50 mm
Interní název produktu
E75-PPA050P-M12 Optický bezkontaktní sní
Podrobný popis produktu
E75-PPA050P-M12
Přibližovací senzor, VxŠxH=50x18x50mm, Sn=10-50cm, 10-30VDC, PNP, M12