E65-SMSD200-HLD Optický bezkontaktní snímač konektor M12x1 Při odrazu 135729
Kód zboží:
ELOSOS0737926
Kód dodavatele:
135729
Technické parametry
Délka senzoru:
41 mm
Max. výstupní proud:
100 mA
Průměr snímače:
0 mm
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Šířka senzoru:
33 mm
Teplota okolí:
-25-55 °C
Typ elektrického připojení:
Konektor M12
Typ spínacího výstupu:
PNP/NPN
Vhodné pro zabezpečení:
Výška senzoru:
55 mm
Interní název produktu
E65-SMSD200-HLD Optický bezkontaktní sní
Podrobný popis produktu
E65-SMSD200-HLD
Reflexní senzor, Sn=200mm, 4L, 10-30VDC, tmavý, NPN, PNP, kvad. 40, izolovaný materiál, M12