E65-SMSD200-HD Optický bezkontaktní snímač kabel 2m Bez odrazu Eaton 135726
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0737923
Kód dodavatele:
135726
Technické parametry
Délka senzoru:
41 mm
Doba odezvy:
1 ms
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Konstrukční typ pouzdra:
kvádr
Materiál pláště kabelu:
PVC
Materiál tělesa:
plast
Max. výstupní proud:
100 mA
Průměr snímače:
0 mm
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
0-0 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
0-0 V
Řídící napáj. napětí DC:
10-30 V
S blokováním restartu:
ne
S rozhraním AS-Interface:
ne
S rozhraním CANOpen:
S rozhraním DeviceNet:
S rozhraním Ethernet:
S rozhraním INTERBUS:
S rozhraním PROFIBUS:
S rozhraním RS-232:
S rozhraním RS-422:
S rozhraním RS-485:
Šířka senzoru:
33 mm
Stupeň krytí (IP):
IP68
Stupeň ochrany (NEMA):
6P
Teplota okolí:
-25-55 °C
Typ elektrického připojení:
kabel
Typ napětí:
DC
Typ spínací funkce:
jiné
Typ spínacího výstupu:
PNP
Vhodné pro zabezpečení:
Výška senzoru:
43 mm
Interní název produktu
E65-SMSD200-HD Optický bezkontaktní sním
Podrobný popis produktu
E65-SMSD200-HD
Reflexní senzor, Sn=200mm, 4L, 10-30VDC, tmavý, NPN, PNP, kvad. 40, izolovaný materiál, vedení 2m