E58-30TS250-HA Optický bezkontaktní snímač červený viditelný vysílač 135696
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0737847
Kód dodavatele:
135696
Technické parametry
Délka senzoru:
111 mm
Doba odezvy:
1 ms
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Konstrukční typ pouzdra:
válcové se závitem
Materiál pláště kabelu:
PVC
Materiál tělesa:
kov
Max. výstupní proud:
0 mA
Průměr snímače:
30 mm
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
0-0 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
0-0 V
Řídící napáj. napětí DC:
10-30 V
S blokováním restartu:
ne
S rozhraním AS-Interface:
ne
S rozhraním CANOpen:
S rozhraním DeviceNet:
S rozhraním Ethernet:
S rozhraním INTERBUS:
S rozhraním PROFIBUS:
S rozhraním RS-232:
S rozhraním RS-422:
S rozhraním RS-485:
Šířka senzoru:
0 mm
Stupeň krytí (IP):
IP68
Stupeň ochrany (NEMA):
4
Teplota okolí:
-40-55 °C
Typ elektrického připojení:
kabel
Typ napětí:
DC
Typ spínací funkce:
jiné
Typ spínacího výstupu:
NPN
Typ světla:
jiné
Vhodné pro zabezpečení:
Výška senzoru:
0 mm
Interní název produktu
E58-30TS250-HA Optický bezkontaktní sním
Podrobný popis produktu
E58-30TS250-HA
Řada E58 charakteristické vlastnosti výrobku: Senzory s průměrem 18 mm nebo 30 mm.Nepředstižný optický výkon – vyzrálá optika pro velké dosahy umožňuje detekovat cílové objekty i ve znečištěném prostředí. Odolné proti mnoha chemikáliím používaným v automobilovém, potravinářském a lesnickém odvětví. Vhodné do vysokých teplot a k vysokotlakému čištění (82 bar). Mechanická těsnění z Vitonu jsou odolná proti extrémnímu kolísání teploty. Viditelné snímací paprsky všech modelů zjednodušují vestavbu a vyrovnání optického senzoru. Indikátor funkce má nedostižnou intenzitu světla a je viditelný ze všech směrů a za všech světelných podmínek. Jediné senzory s potlačením pozadí a 2-vodičovým obvodem, které jsou na trhu k dostání. 4-vodičové stejnosměrné senzory disponují po jednom výstupu PNP a NPN.