E58-30TD250-HD Optický bezkontaktní snímač Bez odrazu přijímač Eaton 135692
Kód zboží:
ELOSOS0737843
Kód dodavatele:
135692
Technické parametry
Délka senzoru:
111 mm
Doba odezvy:
1 ms
Konstrukční typ pouzdra:
válcové se závitem
Materiál pláště kabelu:
PVC
Max. výstupní proud:
100 mA
Průměr snímače:
30 mm
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Šířka senzoru:
0 mm
Stupeň ochrany (NEMA):
3R
Teplota okolí:
-40-55 °C
Typ elektrického připojení:
kabel
Typ spínacího výstupu:
NPN
Výška senzoru:
0 mm
Interní název produktu
E58-30TD250-HD Optický bezkontaktní sním
Podrobný popis produktu
E58-30TD250-HD
Jednocestná světelná závora, přijímač, Sn=250m, 4L, 10-30VDC, tmavá, NPN, PNP, M30, kovové provedení
Řada E58 charakteristické vlastnosti výrobku: Senzory s průměrem 18 mm nebo 30 mm.Nepředstižný optický výkon – vyzrálá optika pro velké dosahy umožňuje detekovat cílové objekty i ve znečištěném prostředí. Odolné proti mnoha chemikáliím používaným v automobilovém, potravinářském a lesnickém odvětví. Vhodné do vysokých teplot a k vysokotlakému čištění (82 bar). Mechanická těsnění z Vitonu jsou odolná proti extrémnímu kolísání teploty. Viditelné snímací paprsky všech modelů zjednodušují vestavbu a vyrovnání optického senzoru. Indikátor funkce má nedostižnou intenzitu světla a je viditelný ze všech směrů a za všech světelných podmínek. Jediné senzory s potlačením pozadí a 2-vodičovým obvodem, které jsou na trhu k dostání. 4-vodičové stejnosměrné senzory disponují po jednom výstupu PNP a NPN.