Přepěťová ochrana 1+2 DS60VGPV-500 CITEL 3948
Značka:
Citel
Kód zboží:
ELOSOS1101652
Kód dodavatele:
3948
Technické parametry
Dálková signalizace:
ano
Impulsní výboj. proud (10/350):
25 kA
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Jiný typ sítě:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
35 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
50 mm2
Maximální FV-napětí:
600 V
Modulární velikost:
4 TE
Počet pólů:
2
Signalizace na přístroji:
optické
Typ kontroly:
Typ 1+2
Typ sítě DC:
ano
Typ sítě IT:
Typ sítě TN:
Typ sítě TN-C:
Typ sítě TN-C-S:
Typ sítě TN-S:
Typ sítě TT:
Úroveň ochrany napětí (DC+/DC- -PE):
1,7 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
DS60VGPV-500 500 Vdc najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Kombinovaný svodič přepětí, Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, výrobce Citel, EAN 3309450017437, kód dodavatele 3948. Přepěťová ochrana 1+2 DS60VGPV-500 CITEL 3948 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS DS60VGPV-500 500 Vdc je ELOSOS1101652.
Interní název produktu
DS60VGPV-500 500 Vdc