Přepěťová ochrana 2 pro FV DS50PVS-500/51 500 Vdc CITEL 480171
Značka:
Citel
Kód zboží:
ELOSOS1101662
Kód dodavatele:
480171
Technické parametry
Integrovaná záložní pojistka:
ne
Max. průřez laněného vodiče:
25 mm2
Max. průřez pevného vodiče:
35 mm2
Maximální FV-napětí:
600 V
Modulární velikost:
2 TE
Se signal. kontaktem:
ano
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
30 kA
Typ kontroly 2 (C):
ano
Typ sítě DC:
Úroveň ochrany:
2,2 kV
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm
DS50PVS-500/51 500 Vdc najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, Svodič přepětí pro napájení (typ 2), výrobce Citel, EAN 3309450010537, kód dodavatele 480171. Přepěťová ochrana 2 pro FV DS50PVS-500/51 500 Vdc CITEL 480171 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS DS50PVS-500/51 500 Vdc je ELOSOS1101662.
Interní název produktu
DS50PVS-500/51 500 Vdc