DL-1G-60V-POE přepěťová ochrana pro obec SALTEK A07069
Kód zboží:
ELOSOS1331896
Kód dodavatele:
A07069
Technické parametry
Frekvence.:
0-250 MHz
Max. trvalé napětí DC:
60 V
Mezní frekvence:
250 MHz
Proud zátěže:
0,5 A
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
700 V
Úroveň ochr. napětí žíla/žíla:
120 V
Verze testovaná výbuchem:
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm