DL-1G-60V-POE-M přepěťová ochrana pro ob SALTEK A07085
Kód zboží:
ELOSOS1331897
Kód dodavatele:
A07085
Technické parametry
Frekvence.:
0-250 MHz
Max. trvalé napětí DC:
60 V
Mezní frekvence:
250 MHz
Proud zátěže:
0,5 A
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
700 V
Úroveň ochr. napětí žíla/žíla:
120 V