DL-10G-60V-POE přepěťová ochrana pro obe SALTEK A07070
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1331893
Kód dodavatele:
A07070
Technické parametry
Frekvence.:
0-500 MHz
Impulsní výboj. proud (10/350):
2 kA
Max. trvalé napětí DC:
60 V
Mezní frekvence:
500 MHz
Napětí DC.:
0-60 V
Připojení 1:
svorka/RJ45
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
0,5 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Svodový proud (8/20):
10 kA
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
500 V
Úroveň ochr. napětí žíla/žíla:
120 V
Verze testovaná výbuchem:
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm