DL-10G-60V-POE-M přepěťová ochrana pro o SALTEK A07086
Kód zboží:
ELOSOS1331894
Kód dodavatele:
A07086
Technické parametry
Frekvence.:
0-500 MHz
Max. trvalé napětí DC:
60 V
Mezní frekvence:
500 MHz
Proud zátěže:
0,5 A
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
700 V
Úroveň ochr. napětí žíla/žíla:
120 V