DA-320-LED modul s přepěťovou ochranou h SALTEK A06740
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1127349
Kód dodavatele:
A06740
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
320 V
Napětí AC:
230 V
Počet pólů:
2
Proud zátěže:
5 A
S odrušovacím filtrem:
ne
Se signal. kontaktem:
ano
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany:
1,5 kV
Úroveň ochrany L-N:
1,5 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
1,5 kV