Eaton C22-L-Y-24-P65 Kompaktní zapuštěná signálka , 24V AC/DC, žlutá
Kód zboží:
ELOSOS0735331
Kód dodavatele:
185148
Průměr otvoru.:
22,5 mm
Šířka otevření:
0 mm
Výškové otevření:
0 mm
C22-L-Y-24-P65 Kompaktní zapuštěná signá najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Signálka kompletní, výrobce Eaton, EAN 4015081806300, kód dodavatele 185148. Eaton C22-L-Y-24-P65 Kompaktní zapuštěná signálka , 24V AC/DC, žlutá nabízíme od 1 ks. Kód EMAS C22-L-Y-24-P65 Kompaktní zapuštěná signá je ELOSOS0735331.
Interní název produktu
C22-L-Y-24-P65 Kompaktní zapuštěná signá
Podrobný popis produktu
C22-L-Y-24-P65
Signálky, plochá, Kabel (černý) s otevřeným koncem, 4-pólový, 3.5 M, Čočka žlutý, LED bílý, 24 V AC/DC
Signálky,
Sortiment: RMQ compact solution, Kompletní přístroj, Konstrukční typ: plochá, Typ připojení: Kabel (černý) s otevřeným koncem, 4-pólový, Délka kabelu: 3.5 M, Barva Čočka: žlutý, Barva LED: bílý, Jmenovité provozní napětí LED: 24 V AC/DC