Eaton C22-L-W-24-P1 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, bílá
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0735316
Kód dodavatele:
185122
Technické parametry
Barva čočky:
bílá
Barva předního kroužku:
jiné
Konstrukce objektivu:
kruh
Materiál čelního kroužku:
plast
Počet kontrolek:
1
Pracovní napětí Ue:
24-24 V
Průměr otvoru.:
22,5 mm
S čelním kroužkem:
ano
Šířka otevření:
0 mm
Stupeň krytí (IP):
jiné
Stupeň ochrany (NEMA):
Typ elektrického připojení:
Typ napětí:
AC/DC
Typ objektivu:
ploché
Typ objímky žárovky:
LED
Včetně svět. zdroje:
ano
Výškové otevření:
0 mm
C22-L-W-24-P1 Kompaktní zapuštěná signál najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Signálka kompletní, výrobce Eaton, EAN 4015081806041, kód dodavatele 185122. Eaton C22-L-W-24-P1 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, bílá nabízíme od 1 ks. Kód EMAS C22-L-W-24-P1 Kompaktní zapuštěná signál je ELOSOS0735316.
Interní název produktu
C22-L-W-24-P1 Kompaktní zapuštěná signál
Podrobný popis produktu
C22-L-W-24-P1
Signálky, plochá, Kabel (černý) se zástrčkou M12A, 4-pólový, 0.2 M, Čočka bílý, LED bílý, 24 V AC/DC
Signálky,
Sortiment: RMQ compact solution, Kompletní přístroj, Konstrukční typ: plochá, Typ připojení: Kabel (černý) se zástrčkou M12A, 4-pólový, Délka kabelu: 0.2 M, Barva Čočka: bílý, Barva LED: bílý, Jmenovité provozní napětí LED: 24 V AC/DC