Eaton C22-L-G-24-P62 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, zelená
Kód zboží:
ELOSOS0735308
Kód dodavatele:
185140
Průměr otvoru.:
22,5 mm
Šířka otevření:
0 mm
Výškové otevření:
0 mm
C22-L-G-24-P62 Kompaktní zapuštěná signá najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Signálka kompletní, výrobce Eaton, EAN 4015081806225, kód dodavatele 185140. Eaton C22-L-G-24-P62 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, zelená nabízíme od 1 ks. Kód EMAS C22-L-G-24-P62 Kompaktní zapuštěná signá je ELOSOS0735308.
Interní název produktu
C22-L-G-24-P62 Kompaktní zapuštěná signá
Podrobný popis produktu
C22-L-G-24-P62
Signálky, plochá, Kabel (černý) s otevřeným koncem, 4-pólový, 1 M, Čočka zelený, LED zelený, 24 V AC/DC
Signálky,
Sortiment: RMQ compact solution, Kompletní přístroj, Konstrukční typ: plochá, Typ připojení: Kabel (černý) s otevřeným koncem, 4-pólový, Délka kabelu: 1 M, Barva Čočka: zelený, Barva LED: zelený, Jmenovité provozní napětí LED: 24 V AC/DC