Eaton C22-L-B-24-P3 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, modrá
Kód zboží:
ELOSOS0735295
Kód dodavatele:
181619
Průměr otvoru.:
22,5 mm
Šířka otevření:
0 mm
Výškové otevření:
0 mm
C22-L-B-24-P3 Kompaktní zapuštěná signál najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Signálka kompletní, výrobce Eaton, EAN 4015081764860, kód dodavatele 181619. Eaton C22-L-B-24-P3 Kompaktní zapuštěná signálka, 24V AC/DC, modrá nabízíme od 1 ks. Kód EMAS C22-L-B-24-P3 Kompaktní zapuštěná signál je ELOSOS0735295.
Interní název produktu
C22-L-B-24-P3 Kompaktní zapuštěná signál
Podrobný popis produktu
C22-L-B-24-P3
Signálky, Zapuštěné, Kabel (černý) se zástrčkou M12A, 4-pólový, 0.5 M, Čočka modrý, LED modrý, 24 V AC/DC
Signálky,
Popis: -, Barva Čočka: modrý, Barva LED: modrý, Jmenovité provozní napětí LED: 24 V AC/DC