BTRCC8X20 316L - 100 ks šroub + matice LEGRAND CM801034
Značka:
Legrand
Kód zboží:
ELOSOS1768686
Kód dodavatele:
CM801034
Technické parametry
Barva:
nerezová ocel
Délka závitu:
20 mm
Materiál:
nerezová ocel
Povrchová ochrana:
jiné
S maticí:
ano
S podložkou:
ne
S přírubou:
ano
Šířka klíče:
10 mm
Šroubovácí systém:
šestihranná drážka
Stoupání závitu:
1,25 mm
Tvar hlavy:
zaoblená hlava
Typ závitu:
metrický
Velikost metrického závitu:
6
Výška hlavy:
3,5 mm