BSF-500G-3XL15 Pojistka pro bateriová úl
Kód zboží:
ELOSOS1220591
Kód dodavatele:
BSF-500G-3XL15
Jmenovité napětí DC:
1500 V
Jmenovitý proud:
500 A
Konstrukční typ dle IEC 60269:
3L
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
horní indikátor
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
73 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 500A 1500V 3L BSF BLADE END
Vysokorychlostní, 500 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 75 x 205 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 500 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 75 x 205 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, Středové břity, IEC 60269-7, fuse-holder SD3L-S-PV