BSF-400G-3XL15 Pojistka pro bateriová úl
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1220585
Kód dodavatele:
BSF-400G-3XL15
Technické parametry
Barevný kód:
bílá
Druh proudu:
DC
Jmenovité napětí DC:
1500 V
Jmenovitý proud:
400 A
Kategorie použití IEC 60269:
gBat
Konstrukční typ dle IEC 60269:
3L
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
horní indikátor
Vypínací schopnost:
100 kA
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
61 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 400A 1500V 3L BSF BLADE END
Vysokorychlostní, 400 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 75 x 205 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 400 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 75 x 205 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, Středové břity, IEC 60269-7, fuse-holder SD3L-S-PV