BSF-355G-NH310-B Pojistka pro bateriová
ks
Zadávejte násobky 3 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS1220584
Kód dodavatele:
BSF-355G-NH310-B
EAN:
Standardní balení:
3 ks
Recyklační poplatek:
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
355 A
jiné
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
kombin. indikátor
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
18 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 355A 1000V DC BSF SIZE 3 BOLTED TAG
Vysokorychlostní, 355 A, DC 1000 V, 100 kA, NH3, 71 x 76 x 150 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 355 A, DC 1000 V, 100 kA, NH3, 71 x 76 x 150 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, Držák pojistek SD3-D-PV