BSF-355G-3XL15-B Pojistka pro bateriová
Kód zboží:
ELOSOS1220582
Kód dodavatele:
BSF-355G-3XL15-B
Jmenovité napětí DC:
1500 V
Jmenovitý proud:
355 A
Konstrukční typ dle IEC 60269:
3L
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
středový indikátor
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
59 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 355A 1500V 3L BSF BOLT-IN VER
Vysokorychlostní, 355 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 91 x 201 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 355 A, DC 1500 V, 100 kA, 3L, 75 x 91 x 201 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, fuse-holder SD3L-S-PV