BSF-315G-NH310 Pojistka pro bateriová úl
ks
Zadávejte násobky 3 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS1220579
Kód dodavatele:
BSF-315G-NH310
EAN:
Standardní balení:
3 ks
Recyklační poplatek:
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
315 A
Typ indikace stavu pojistky:
kombin. indikátor
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
18 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 315A 1000V DC BSF SIZE 3 DUAL IND
Vysokorychlostní, 315 A, DC 1000 V, 100 kA, NH3, 71 x 76 x 150 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 315 A, DC 1000 V, 100 kA, NH3, 71 x 76 x 150 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, Středové břity, IEC 60269-7, Držák pojistek SD3-D-PV